Wiadomości

Braki lokalowe

2020-03-19 | Jawna

Ponieważ zamknęli nam lokal to czy spróbujemy zagrać w necie? Zwłaszcza że na kurniku pojawiła się opcja turniejów scrabble!

Scrabble w Kaskadzie

2019-09-27 | guciodar

http://pfs.org.pl/turniej.php?id=1125#info Zachęcam do zapisywania się :)

Po GP9

2019-05-11 | guciodar

Po ostatnim spotkaniu GP na czele Maciej przed Darkiem i Łukaszem. Wszyscy mają po 75 punktów. Taka sytuacja zdarza się po raz pierwszy w historii rozgrywek. Kto będzie wyżej na GP w czerwcu, ten zwycięży :) No chyba, że Maciej z Łukaszem będą poza trójką, a Darek trzeci. Wtedy górą Maciej. Do odpisu mają odpowiednio: Maciej 7, Łukasz 7, Darek 9 punktów.

KMP 2019

2019-04-22 | guciodar

Zarezerwowałem 1 pokój na KMP, bo po rezygnacji panów IM, ŁT, MG chyba wystawimy tylko jedną drużynę. W jakim składzie? Się okaże :)

Moja obecność 25 marca

2019-03-23 | Emka

Hejka. Na wszelki wypadek się wypisałam bo nie będę od początku. Nie wiem na którą uda mi się dotrzeć wstępnie przewiduje na 19. Gdybyście jednak rezygnowali z przyjścia to dajcie znać. :)

Walne Zgromadzenie

2019-03-13 | Jawna

W związku z Walnym Zgromadzeniem PFS przypominam wszystkim chętnym o konieczności dostarczenia mi podpisanych pełnomocnictw:) Monika

Witamy ponownie!

2019-01-28 | smoku

Witajcie na nowej odsłonie strony Blanka! Jak zapewne zauważyliście - całkiem niedawno odświeżyliśmy wygląd strony, a teraz dodaliśmy również najczęściej wykorzystywane funkcje dla blankowych potrzeb: potwierdzanie uczestnictwa w spotkaniach i wiadomości (czyli komunikaty i rankingi). Zapewne nowe ulepszenia będą się pojawiały sukcesywnie w miarę potrzeb. Tymczasem jednak - gorąca prośba do wszystkich klubowiczów - zarejestrujcie się od nowa. Stara baza danych (w tym niestety również użytkowników) została bezpowrotnie stracona. Rejestracja działa jak poprzednio - składamy aplikację, istniejący klubowicz potwierdza użytkownika i od tej pory aplikant może potwierdzać udział i publikować komunikaty. Miłego scrabblowania!